Vítam Vás na stránke
PMU studio

Byť krásnou a žiaducou, cítiť sa príjemne a mlado. Vedieť, že vyzerám najlepšie, ako je to možné, to by si zaslúžila každá žena.

Prečo by mal čas predčasne vyzdobiť našu tvár vráskami, keď tomu môžeme ľahko zabrániť?

PMU studio – vám ponúka komplexné služby v oblasti starostlivosti o Váš vzhľad, permanentný make-up a širokú škálu služieb klasickej a prístrojovej kozmetiky.

Permanentný make-up (mikropigmentácia) – ponúka možnosť jemne podčiarknuť Vašu prirodzenú krásu a tiež korigovať rôzne kozmetické nedostatky. V štúdiu sa PMU vykonáva špičkovým pigmentovacím prístrojom s inteligentným digitálnym systémom, ktorý zabezpečuje dokonalý výsledok či už ide o permanentný make-up tváre alebo mediciálnu mikropigmentáciu (jazvy, areola, vitiligo atď).

Kozmetika – kvalitná kozmetika a moderne vybavené štúdio môže v dnešnej dobe ponúknuť nadštandardné služby a uspokojiť tak aj najnáročnejšiu klientku. Profesionálne ošetrenie pleti elektrokozmetickými prístrojmi Vám zaručí maximálne viditeľný výsledok už po prvom ošetrení a výsledný efekt celkom isto prispeje k Vašej spokojnosti.
A preto milé dámy, doprajte si zaslúženú starostlivosť, pohodu a ničím nerušený relax v príjemnom prostredí môjho štúdia, ktoré som s láskou vytvorila ako pre seba, tak predovšetkým pre vás.