Denné líčenie

Má byť jemné, decentné. Základom je vždy make-up alebo aspoň tónovací krém, ktorý má okrem zakrytia drobných nedostatkov pleti aj funkciu ochrannú. Predovšetkým v zimnom období je používanie make-upu veľmi dôležité, pretože chráni pleť pred mrazom, vetrom a zabraňuje podráždeniu pleti, praskaniu žiliek a ďalším negatívnym prejavom. Denné líčenie očí má za úlohu len zvýrazniť prirodzenú krásu Vašich očí. Na pery volíme iba lesk, alebo jemnejší odtieň rúžu.

Večerné líčenie

Večerné líčenie sa od denného líši tým, že je podstatne výraznejšie. Môžeme si dovoliť viac farieb, perlete, lesku, vďaka tomu, že pri návšteve večierkov, plesov a pod. sme vystavení umelému osvetleniu, ktoré pohlcuje intenzitu farieb. Večerné líčenie je náročnejšie na čas a to z dôvodu, že tu prevádzame modelovanie tváre, ktorá je technicky náročnejšia záležitosť. Taktiež sa prevádza korekcia vrások a kamufláž chybičiek krásy.

Svadobné líčenie

Svadba patrí k najkrajším okamihom v živote a každá nevesta chce byť čo najkrajšia. Správne líčenie má podtrhnúť Vašu prirodzenú krásu, aby ste sa cítili dobre a sebaisto. Pri svadobnom líčení je dôležité dodržiavanie určitých zásad – líčenie musí byť výraznejšie , aby bolo vidieť aj na fotografii, ale zároveň nesmie pôsobiť prehnaným dojmom a musí vydržať po celú dobu svadobného dňa.
Svadobné líčenie začíname skúškou ešte pred svadbou. Spoločne prekonzultujeme možnosti líčenia, ktoré vhodne doplní Vašu voľbu svadobných šiat a kytice. Líčenie prebieha v štúdiu, alebo podľa dohody.